Kim jestem?

Jak zaczęła się moja przygoda ze sportem?

Jako sześciolatek rozpocząłem treningi gimnastyki sportowej, którą uprawiałem nieprzerwanie przez 8 lat zdobywając w tym czasie około 20 medali na szczeblu wojewódzkim, krajowym i międzynarodowym (m.in. 3. miejsce na mistrzostwach międzywojewódzkich, 2 razy mistrzostwo śląska, 2 srebrne i 2 brązowe medale na turniejach międzynarodowych). Po gimnastyce przyszedł czas na sporty walki, a następnie na trening siłowy i udział w zawodach sylwetkowych. Moja pasja do sportu z czasem przerodziła się w plan na życie. Od lat dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, pomagając im pokonywać własne słabości.

Jakim trenerem jestem?

Bardzo duży nacisk kładę na technikę i poprawne wykonanie ćwiczenia, co przekłada się na bezpieczeństwo i efektywność treningu. Jestem dosyć wymagającym trenerem, ale zdaję sobie sprawę, że dla większości podopiecznych trening jest tylko dodatkowym zajęciem, dlatego wiem, że swoje sportowe ambicje muszę hamować. Bardzo jednak lubię motywować innych do podejmowania działań i pokonywania słabości. Chcę, żeby na moich treningach każdy czuł się maksymalnie swobodnie, mogąc spędzić czas nie tylko efektywnie, ale także w luźnej atmosferze.

W czym się specjalizuję?

Przede wszystkim w szeroko pojętych transformacjach sylwetki. Jeśli chcesz zrzucić zbędną tkankę tłuszczową, zbudować masę mięśniową, poprawić proporcję sylwetki to jestem odpowiednią osobą do tego typu zadań. Skontaktuj się ze mną i przekonaj się, co mogę dla Ciebie zrobić.

Kobieta trening online

Zobacz treningi online

Doskonałe rozwiązanie dla zabieganych. Chcesz wiedzieć jak wyglądają treningi online? Kliknij i sprawdź!

Czytaj więcej

Ćwiczący mężczyzna

Zobacz treningi z dojazdem

Oszczędzaj czas na dojazdach i poczuj się w pełni komfortowo ćwicząc we własnym domu.

Czytaj więcej

Kobieta trening na siłowni

Zobacz treningi na siłowni

Trening w nowoczesnych klubach fitness w Katowicach. Kliknij i zobacz!

Czytaj więcej

Kontakt

Umów się na bezpłatny trening

Pierwsze spotkanie będzie całkowicie darmowe! Wyślij mi wiadomość.

Napisz do mnie

Nadal nie możesz się zdecydować?

Nie wiesz czy ćwiczenia są dla Ciebie?
Umów się na pierwszy BEZPŁATNY trening.